Home page


 

Profil společnosti

BT-VUSTE spol. s r.o. během svého několikaletého působení na tuzemském trhu rozvinula  široké aktivity v oblasti regulace, měření a rozúčtování topných nákladů,
topenářských, a instalatérských služeb.

Instalaci měřící a regulační techniky provádíme v souladu s platnou legislativou a s využitím nejkvalitnějších tuzemských i zahraničních výrobků.

U rozsáhlejších akcí, případně akcí podléhajících stavebnímu řízení vypracujeme příslušnou projektovou domumentaci a zařídíme její projednání s orgány státní správy.

Pomocí naší společnosti můžete za minimální náklady provést rekonstrukci stávající kotelny a získat tak moderní, účinný a ekologicky nezávadný tepelný zdroj. Za převážně naše náklady Vám na základě smlouvy o dodávce tepla vypracujeme projektovou dokumentaci, provedeme rekonstrukci či dodávku nové kotelny a po dobu minimálně 15ti let ji budeme ve vlastní režii provozovat.

BT-VUSTE Vám zajistí též celou řadu stavebních činností.

Společnost je zapsána v obchodním rejsříku na provádění nabízených činností a je registrována u Českého metrologického úřadu pro montáže vodoměrů na teplou, studenou vodu a měřičů tepla.