Home page


 

Provoz kotelen a výměníkových stanic

Zabezpečuje realizaci, provoz, opravu a údržbu výměníkových stanic, plynových kotelen a jiných tepelných zařízení, které jsou v majetku společnosti nebo jiných vlastníků.

Středisko provoz tepelných zařízení se zabývá zajišťováním veškerých činností nutných pro provoz plynových kotelen a výměníkových stanic a to jak vlastních tak v obecním nebo soukromém vlastnictví. Tepelná zařízení provozujeme pro naše obchodní partnery ve dvou variantách:
1. Zajištění obsluhy, provozu, údržby a servisu
Tato varianta poskytuje našim obchodním partnerům kvalitní služby, které je zbaví nemalých starostí se svým tepelným zařízením. Partneři si ale sami nakupují od dodavatelů zemní plyn či primární teplo a elektrickou energii.
( pozn.: zemní plyn a elektrická energie je s DPH 21% )
2. Dodávka tepla a teplé užitkové vody
Tato varianta zahrnuje všechny činnosti jako v varianta č.1, ale zemní plyn či primární teplo a elektrickou energii nakupujeme my a našim obchodním partnerům dodáváme a účtujeme pouze teplo, vyrobené v tepelném zařízení. V ceně tepla jsou zahrnuty veškeré náklady spojené s jeho výrobou. Obchodní partneři na základě předběžné kalkulace ceny tepla, hradí měsíční či čtvrtletní zálohové platby a po roce obdrží podrobné vyúčtování.
Hlavní výhoda této varianty pro majitele plynových kotelen je v mnohem nižších celkových nákladech, jelikož naše společnost nakupuje zemní plyn, ale i elektrickou energii za mnohem nižší ceny.
( pozn.: dodávané teplo je s DPH 15% )


Pro kompletní nabídku klikněte sem.

kontakt:
Michal Kovář
tel.: +420 606 751 960


   

   


NAHORU